OPPIK končí, nové programy nastoupí už v říjnu

Navštívit

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Informační portál o dotacích pro podnikatele

přináší

Pro více informací volejte
800 505 565

Chcete expandovat na nové trhy?

Chcete expandovat na nové trhy?

4. únor 2019

Společnost enovation vám představí Srbsko, to pravé místo pro vaší podnikatelskou expanzi

Chcete investovat do rozšíření výroby, vybudování nové pobočky nebo koupě podniku, třeba i v jiné zemi? Trápí i vaši firmu nedostatek zaměstnanců nebo jen chcete otevírat další trhy?

Zaměřte svou pozornost na Balkánský poloostrov, konkrétně do Srbska. Srbsko má pro české firmy velký potenciál. Země posledních několik let ukazuje, že je zahraničním investorům nakloněna a dokázala si získat jejich důvěru. Nenechte si ujít jedinečný seminář na téma Srbsko - to pravé místo pro vaše investice. Seminář se pyšní záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Velvyslanectví Srbské republiky, Svazu průmyslu a dopravy ČRAsociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky.

A co se na semináři dozvíte? Společnost enovation vám představí Srbsko hned z několika pohledů. Úvodem vás provede Martin Pospíšil, ředitel odboru zahraničně ekonomických politik I z Ministerstva průmyslu a obchodu a Lukáš Martin, ředitel sekce mezinárodních vztahů ze Svazu průmyslu a dopravy ČR. Úvodního slova semináře se mimo jiné ujme i její excelence velvyslankyně Srbska v České republice Vera Mavrić. Konzultant společnosti enovation Milan Struna vám prozradí, jak si vede Srbsko na cestě do Evropské unie a jaké skýtá možnosti pro české firmy. Jaké to je, vést úspěšný život a business v Srbsku vám řekne náš partner David Schoch, americký podnikatel, který v Srbsku dlouhodobě působí. Neméně zajímavá bude přednáška zástupce Razvojna Agencija Srbije na téma, jak srbská vláda podporuje zahraniční investory. Igor Vijatov vám představí komparativní výhody srbské ekonomiky. Na závěr se dozvíte, jak jednoduché je založit firmu v Srbsku od zástupce renomované srbské právní kanceláře Stanivuk & Manasijevski. Během celého semináře bude vyhrazen čas i pro vaše dotazy a diskusi.

Akce se koná 21. března v prostorech Ministerstva průmyslu a obchodu na adrese Politických vězňů 931/20, 110 00 Nové Město. Počet míst je omezen, proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

Dotazník žadatele o dotaci

Zjistěte, které dotační programy jsou pro vás vhodné.

Aktuality e-mailem

Zanechte váš e-mail, abyste o aktuálních dotačních možnostech věděli jako první

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nesprávný formát e-mailu.

Aktuální dotační programy

Nemovitosti - Pomoc po tornádu rekonstrukce a rozšíření objektů zasažených tornádem
Inovační vouchery nákup expertních služeb v oblasti inovací
Zobrazit vše
  • bezplatná konzultace vašeho záměru
  • příprava dotačního projektu
  • zpracování žádosti o dotaci
  • realizace výběrového řízení
  • administrace projektu po schválení dotace
Chci se poradit
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Informace o zpracování osobních údajů