OPPIK končí, nové programy nastoupí už v říjnu

Navštívit

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Informační portál o dotacích pro podnikatele

přináší

Pro více informací volejte
800 505 565

Dotační expert Jiří Kvíz povede poradní výbor k evropským fondům

Dotační expert Jiří Kvíz povede poradní výbor k evropským fondům

12. únor 2015

Vedení Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zvolilo do čela Výboru pro strukturální fondy Jiřího Kvíze. Odborník na evropské dotace ze společnosti eNovation a zkušenostmi z agentury CzechInvest chce při vedení poradního orgánu českých ministerstev sjednotit postoj členů AMSP ČR k evropským dotacím a efektivně ho šířit mezi řídící orgány operačních programů.

Kategorie: Napsali o nás

„Rád bych navázal na dosavadní směřování výboru a zasadil se o to, aby nastavení dotací z EU reflektovalo skutečné potřeby podnikatelů, primárně těch malých a středních,“ tvrdí nově zvolený předseda s tím, že by se chtěl pustit do práce ještě v průběhu února. Výbor pro strukturální fondy by tak zvládl připomínkovat již první dotační výzvy plánované na přelom března s dubnem.


AMSP ČR se v posledních letech úspěšně profiluje jako nejsilnější organizace hájící zájmy českých podnikatelů. Zástupci AMSP ČR se pravidelně zabývají daňovým zatížením, legislativou, výzkumem a vývojem či evropskými fondy. Jejich podněty slouží úřadům jako vyhledávaná zpětná vazba a AMSP ČR dokáže poměrně úspěšně ovlivnit směřování veřejné správy.


Společnost eNovation se řadí mezi nejúspěšnější poradenské firmy v oblasti dotační podpory podnikatelů v České republice. Od roku 2007 pomohla realizovat podnikové investice do výzkumu a vývoje, úspor energie, ICT, lidských zdrojů či životního prostředí v hodnotě 13 mld. korun. Kromě sepisování investičních záměrů se firma specializuje i na administraci projektů a výběrová řízení.


Mgr. Jiří Kvíz je expertem na podporu pro zpracovatelský průmysl, výzkum, vývoj a inovace. Do roku 2010 působil jako garant dotačního programu Potenciál a člen hodnotitelských komisí programu Inovace v agentuře CzechInvest. V současné době vede v eNovation tým odborníků na financování projektů z veřejných národních zdrojů či ze zdrojů Evropské unie.

Dotazník žadatele o dotaci

Zjistěte, které dotační programy jsou pro vás vhodné.

Aktuality e-mailem

Zanechte váš e-mail, abyste o aktuálních dotačních možnostech věděli jako první

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nesprávný formát e-mailu.

Aktuální dotační programy

Nemovitosti - Pomoc po tornádu rekonstrukce a rozšíření objektů zasažených tornádem
Inovační vouchery nákup expertních služeb v oblasti inovací
Zobrazit vše
  • bezplatná konzultace vašeho záměru
  • příprava dotačního projektu
  • zpracování žádosti o dotaci
  • realizace výběrového řízení
  • administrace projektu po schválení dotace
Chci se poradit
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Informace o zpracování osobních údajů