OPPIK končí, nové programy se ale již otevírají. Najděte ty nejvhodnější.

Navštívit

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Informační portál o dotacích pro podnikatele

přináší

Pro více informací volejte
800 505 565

Otevření druhé výzvy v programu Aplikace se sítí IraSME

Otevření druhé výzvy v programu Aplikace se sítí IraSME

23. únor 2016

Začátkem března je plánováno vyhlášení výzvy OPPIK do programu Aplikace. Výzva bude otevřena pouze pro projekty v oblasti výzkumu a vývoje malých a středních firem prostřednictvím sítě IraSME.

IraSME je mezinárodní síť ministerstev a řídících agentur programů podporujících výzkum, která se soustředí na podporu výzkumných aktivit malých a středních podniků v nadnárodním měřítku. Ta dvakrát ročně vyhlašuje výzvy k předkládání projektů se zaměřením na výzkum a vývoj pro malé a střední podniky z partnerských států, případně pro výzkumné organizace, s cílem přivést na trh inovativní produkty, procesy či technické služby.

Žadatel programu Aplikace musí mimo podmínky českého programu podpory splnit i podmínky sítě IraSME, tj. vytvoření konsorcia minimálně dvou MSP z dvou participujících zemí/regionů, tj. z Rakouska, Německa, Belgie (region Vlámsko, Valonsko), Německo, Rusko (pouze MP) a Francie (region Nord-pas de Calais). Do programu je možné zapojit i výzkumnou organizaci, vyžaduje-li to podstata projektu.

Síť IraSME jako taková nedisponuje žádnými vlastními finančními prostředky. Výdaje každého z partnerů a grantová podpora jdou za národním řídícím orgánem - v ČR v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu.

Příjem žádostí

Žádost je nutné nejprve do 30. března 2016 podat prostřednictvím sítě IraSME. Následně pak každý z partnerů podá žádost o podporu do národních výzev jednotlivých programů. Výzva pro program Aplikace bude pro příjem žádostí otevřena do konce dubna 2016. Bližší informace k výzvám budou upřesněny při vyhlášení výzvy.

Dotazník žadatele o dotaci

Zjistěte, které dotační programy jsou pro vás vhodné.

Aktuality e-mailem

Zanechte váš e-mail, abyste o aktuálních dotačních možnostech věděli jako první

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nesprávný formát e-mailu.

Aktuální dotační programy

Nemovitosti - Pomoc po tornádu rekonstrukce a rozšíření objektů zasažených tornádem
Inovační vouchery nákup expertních služeb v oblasti inovací
Zobrazit vše
  • bezplatná konzultace vašeho záměru
  • příprava dotačního projektu
  • zpracování žádosti o dotaci
  • realizace výběrového řízení
  • administrace projektu po schválení dotace
Chci se poradit
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Informace o zpracování osobních údajů