OPPIK končí, nové programy nastoupí už v říjnu

Navštívit

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Informační portál o dotacích pro podnikatele

přináší

Pro více informací volejte
800 505 565

Změny ve vedení ve společnosti enovation

Změny ve vedení ve společnosti enovation

8. leden 2019

Novým ředitelem je Mgr. Jiří Kvíz

Ing. Jiří Pavlíček se po deseti letech rozhodl odejít z vedení společnosti enovation a nadále již působit pouze na pozici společníka. Firma se díky jeho řízení stala jedničkou v oboru dotačního poradenství v České republice. Postupně také i komplexní poradenskou společností zvyšující výnosy a snižující náklady podniků všech velikostí.

Nástupcem Jiřího Pavlíčka v roli ředitele a jediného jednatele se stal od 1. ledna 2019 Mgr. Jiří Kvíz. „Jirka byl několik let integrální součástí mého vedení a mým zástupcem. Je uznávaným expertem na oblast veřejné podpory pro podniky. Jsem přesvědčen, že v příštích letech společnost povede správným směrem," říká Jiří Pavlíček.

Jiří Kvíz působí ve společnosti enovation již osm let, doposud řídil tým desítek specialistů na různé oblasti podnikového poradenství a má zkušenosti s významnými investičními projekty. „Za svou působnost v enovation jsem se mohl aktivně podílet na velmi zajímavých projektech malých a středních českých firem ale i velkých společností. Každý den v práci jsem si užíval díky skvělým kolegům a různorodým klientům. Za tu dobu enovation vyrostla v přední českou poradenskou firmu a já věřím, že v nastolené cestě budeme pokračovat i nadále. Stále budeme pro naše klienty spolehlivým partnerem na poli dotací, daňových odpočtů na výzkum a vývoj, investičních pobídek, energetického managementu a dalších služeb,“ dodává Jiří Kvíz.

Dotazník žadatele o dotaci

Zjistěte, které dotační programy jsou pro vás vhodné.

Aktuality e-mailem

Zanechte váš e-mail, abyste o aktuálních dotačních možnostech věděli jako první

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nesprávný formát e-mailu.

Aktuální dotační programy

Nemovitosti - Pomoc po tornádu rekonstrukce a rozšíření objektů zasažených tornádem
Inovační vouchery nákup expertních služeb v oblasti inovací
Zobrazit vše
  • bezplatná konzultace vašeho záměru
  • příprava dotačního projektu
  • zpracování žádosti o dotaci
  • realizace výběrového řízení
  • administrace projektu po schválení dotace
Chci se poradit
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Informace o zpracování osobních údajů