OPPIK končí, nové programy nastoupí už v říjnu

Navštívit

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Informační portál o dotacích pro podnikatele

přináší

Pro více informací volejte
800 505 565

„Dotační žádost? Jde o kvalitu a rychlost podání,“ říká Jiří Kvíz z eNovation s.r.o.

„Dotační žádost? Jde o kvalitu a rychlost podání,“ říká Jiří Kvíz z eNovation s.r.o.

5. září 2016

Podniky, které sledují termíny vyhlašování výzev v OPPIK dobře vědí, co se na podzim chystá. Vlna dotačních výzev v programech ICT a sdílené služby, Potenciál, Technologie, Aplikace a Inovace, Nemovitosti i Úspory energie zasáhne s trochou nadsázky celou ČR. Kvalitní informace o programech jsou dostupné na odborných seminářích nebo při osobní konzultaci s odborníky.

Výzvy otevírají podnikům dveře na zahraniční trh a přinášejí dlouho plánované změny. Byla by škoda je propásnout. Přípravu žádosti se proto samozřejmě doporučuje již neodkládat, je nejvyšší čas. „Ano“ hodnotitelů na kvalitně připravenou žádost pak přinese podniku finance z EU a tedy i možnost odstartování změn. Někteří žadatelé však s přípravou žádosti váhají – odrazuje je množství dokumentů, které je nutné před přípravou prostudovat i čas, který je třeba žádosti věnovat.

„Proto jsou tu dotační specialisté, pro které je celý dotační proces denním chlebem. Prostě v něm umí chodit. Naši klienti mají odzkoušeno, že sami stráví nad přípravou žádosti tak 160 hodin času, zatímco při spolupráci s námi necelých 20 hodin. Dodávají vlastně jen potřebné informace a podklady,“ říká Jiří Kvíz, Team Leader projektových manažerů ze společnosti eNovation.   

Prvním krokem k získání financí z EU je přitom dostatek informací o plánovaných výzvách v těchto programech:

Ty jsou dostupné na bezplatných odborných seminářích, kde se dozvíte, jak správně realizovat výběrová řízení podle nových pravidel OPPIK nebo jak velkou podporu můžete v  jednotlivých operačních programech vlastně získat. Víte, na co se dotace v konkrétních programech vztahuje a na co EU už nepřispěje? Zeptat se můžete na seminářích, a to i na vše o mezinárodních programech. Dozvíte se například, jaké aktivity je z nich možné financovat. Vzhledem k vysokému zájmu je třeba zarezervovat si místa na seminářích co možná nejdříve.Možná je samozřejmě i bezplatná osobní konzultace s dotačními odborníky, kterou si domluvte na tel. 255 785 575 nebo na enovation@enovation.cz.
Více informací o programech na www.enovation.cz.

 

Dotazník žadatele o dotaci

Zjistěte, které dotační programy jsou pro vás vhodné.

Aktuality e-mailem

Zanechte váš e-mail, abyste o aktuálních dotačních možnostech věděli jako první

Přihlášením k odběru newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Nesprávný formát e-mailu.

Aktuální dotační programy

Nemovitosti - Pomoc po tornádu rekonstrukce a rozšíření objektů zasažených tornádem
Inovační vouchery nákup expertních služeb v oblasti inovací
Zobrazit vše
  • bezplatná konzultace vašeho záměru
  • příprava dotačního projektu
  • zpracování žádosti o dotaci
  • realizace výběrového řízení
  • administrace projektu po schválení dotace
Chci se poradit
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Informace o zpracování osobních údajů